This page is automatically translated from Romanian into English.

Rețeaua BT Capital
Partners

Agentia Bucuresti – PB

Sector 1, B-dul. Aviatorilor nr. 44

DESCHIS ACUM

Telefon

0374 778 055

Email

bucurestipb@btcapitalpartners.ro

Persoana de contact: Oana-Adina Codreanu

Centrala Cluj Napoca

Str. Constantin Brancusi, nr. 74-76, parter Cladirea BRANCUSI BUSINESS CENTER

DESCHIS ACUM

Agentia Bucuresti

Sector 1, Soseaua Bucuresti Ploiesti nr. 43, etaj 4

DESCHIS ACUM

Telefon

0212 692 042

Email

bucuresti@btcapitalpartners.ro

Persoana de contact: Nicola Stefan

Agentia Iasi

str. Palat nr. 3C, mezanin (in sucursala BT)

DESCHIS ACUM

Telefon

0232 244 414

Email

iasi@btcapitalpartners.ro

Persoana de contact: Lazar Laura

Agentie Arad

B-dul Revolutiei nr. 9, bloc 1, parter, ap. 34

DESCHIS ACUM

Telefon

0374 778 041

Email

arad@btcapitalpartners.ro

Persoana de contact: Sicoe Gianin

Agentie Timisoara

Timisoara str. Palanca nr. 2 corp A, ap. 3, jud. Timis.

DESCHIS ACUM

Telefon

0374 778 047

Email

timisoara@btcapitalpartners.ro

Persoana de contact: Raichici Nicoleta Gabriela

Agentia Sibiu

str. Gen. Magheru, nr. 1-3, cu intrare din Piata Mare, nr. 13

DESCHIS ACUM

Telefon

0374 778 850

Email

sibiu@btcapitalpartners.ro

Persoana de contact: Mitrea Mariana Rodica

Agentia Constanta

B-dul Regina Elisabeta nr. 2B, zona Poarta 1

DESCHIS ACUM

Telefon

0374 778 043

Email

constanta@btcapitalpartners.ro

Persoana de contact: Nicolae Voicu

Agentia Brasov

B-dul Eroilor nr. 17, et. 1

DESCHIS ACUM

Telefon

0374 778 048

Email

brasov@btcapitalpartners.ro

Persoana de contact: Anca Gavrila

Agentia Pitești

str. Craiovei, bloc E3B, parter

DESCHIS ACUM

Telefon

0374 778 045

Email

pitesti@btcapitalpartners.ro

Persoana de contact: Istrate Adriana-Daniela