Retea unitati BT Capital Partners

Vezi aici locatiile BT Capital Partners.

Agentia Bucuresti – PB

Sector 1, B-dul. Aviatorilor nr. 44

Telefon: 0374 778 055
Fax: +40(264) 431 718

Persoana de contact: Oana-Adina Codreanu bucurestipb@btcapitalpartners.ro

Centrala Cluj Napoca

Str. Constantin Brancusi, nr. 74-76, parter
Cladirea BRANCUSI BUSINESS CENTER

Telefon: 0264 430 564, 0264 431747
Fax: +40(264) 431 718

office@btcapitalpartners.ro

Agentia Bucuresti

Sector 1, Soseaua Bucuresti Ploiesti nr. 43, etaj 4

Telefon: 021-269.20.42
Fax: +40(264) 431 718

Persoana de contact: Nicola Stefan bucuresti@btcapitalpartners.ro

Agentia Iasi

str. Palat nr. 3C, mezanin
(in sucursala BT)

Telefon: 0232 244 414
Fax: +40(264) 431 718

Persoana de contact: Lazar Laura
iasi@btcapitalpartners.ro

Agentie Arad

B-dul Revolutiei nr. 9, bloc 1, parter, ap. 34

Telefon: 0374.778.041
Fax: +40(264) 431 718

Persoana de contact: Sicoe Gianin
arad@btcapitalpartners.ro

Agentie Timisoara

Timisoara str. Palanca nr. 2 corp A, ap. 3, jud. Timis.

Telefon: 0374.778.047
Fax: +40(264) 431 718

Persoana de contact: Raichici Nicoleta Gabriela
timisoara@btcapitalpartners.ro

Agentia Sibiu

str. Gen. Magheru, nr. 1-3, cu intrare din Piata Mare, nr. 13

Telefon: 0374.778.850
Fax: +40(264) 431 718

Persoana de contact: Mitrea Mariana Rodica
sibiu@btcapitalpartners.ro

Agentia Constanta

B-dul Regina Elisabeta nr. 2B, zona Poarta 1

Telefon: 0374.778.043
Fax: +40(264) 431 718

Persoana de contact: Nicolae Voicu
constanta@btcapitalpartners.ro

Agentia Brasov

B-dul Eroilor nr. 17, et. 1

Telefon: 0374 778 048
Fax: +40(264) 431 718

Persoana de contact: Anca Gavrila
brasov@btcapitalpartners.ro