Retea unitati BT Capital Partners
Vezi aici locatiile BT Capital Partners.

Centrala Cluj Napoca

Str. Constantin Brancusi, nr. 74-76, parter
Cladirea BRANCUSI BUSINESS CENTER

Telefon: 0264 430 564, 0264 431747
Fax: 0264 431 718

office@btcapitalpartners.ro

Sucursala Bucuresti

Sector 1, Bd. Ion Ionescu de la Brad, nr. 1A, et. 4
Cladirea BANEASA AIRPORT TOWER

Telefon: 021-269.20.42
Fax: 021-269.20.42

Persoana de contact: Moroianu Nicolae
bucuresti@btcapitalpartners.ro

Agentia Iasi

str. Palat nr. 3C, mezanin
(in sucursala BT)

Telefon: 0232 244 414
Fax: 0232 244 414

Persoana de contact: Lazar Marius
iasi@btcapitalpartners.ro

Agentie Arad

B-dul Revolutiei nr. 43-43A, parter

Telefon: 0257 250 810
Fax: 0257 250 810

Persoana de contact: Sicoe Gianin
arad@btcapitalpartners.ro

Agentia Alba Iulia

str. Closca, bl. 4, ABCDEF, ap. 55

Telefon: 0258 830 861
Fax: 0258 830 861

Persoana de contact: Birleanu Cristian
alba-iulia@btcapitalpartners.ro

Agentie Timisoara

str. Voltaire, nr.1 si str. Carusso, nr. 2
(in cadrul BT)

Telefon: 0256 244 561
Fax: 0256 244 561

Persoana de contact: Giurchita Nicoleta
timisoara@btcapitalpartners.ro

Agentia Sibiu

str. Zaharia Boiu, nr. 20A

Telefon: 0269 213 764
Fax: 0269 213 764

Persoana de contact: Mitrea Mariana Rodica
sibiu@btcapitalpartners.ro

Agentia Targoviste

B-dul Independentei nr. 15A, et. 2, camera
203, zona Caraiman

Telefon: 0245 217 105
Fax: 0245 217 105

Persoana de contact: Nicola Stefan Angelo
targoviste@btcapitalpartners.ro

Agentia Constanta

B-dul Tomis, nr. 138 bl. TD1A
(in incinta Bancii Transilvania, Agentia Capitol)

Telefon: 0241 613 244
Fax: 0241 613 244

Persoana de contact: Nicolae Voicu
constanta@btcapitalpartners.ro

Agentia Bacau

str. 9 Mai, nr. 24, parter

Telefon: 0234 522 981
Fax: 0234 522 981

Persoana de contact: Munteanu Cristina bacau@btcapitalpartners.ro

Agentie Pitesti

str. Grivitei, bl. B16, parter

Telefon: 0248 220 252
Fax: 0248 220 252

Persoana de contact: Istrate Daniela Adriana
pitesti@btcapitalpartners.ro

Agentia Brasov

B-dul Eroilor nr. 17, et. 1

Telefon: 0374 778 048
Fax: 0374 778 048

Persoana de contact: Anca Gavrila
brasov@btcapitalpartners.ro