Retea unitati BT Capital Partners

Vezi aici locatiile BT Capital Partners.

Centrala Cluj Napoca

Str. Constantin Brancusi, nr. 74-76, parter
Cladirea BRANCUSI BUSINESS CENTER

Telefon: 0264 430 564, 0264 431747
Fax: +40(264) 431 718

office@btcapitalpartners.ro

Agentia Bucuresti

Sector 1, Bd. Ion Ionescu de la Brad, nr. 1A, et. 4
Cladirea BANEASA AIRPORT TOWER

Telefon: 021-269.20.42
Fax: +40(264) 431 718

Persoana de contact: Oana Codreanu bucuresti@btcapitalpartners.ro

Agentia Iasi

str. Palat nr. 3C, mezanin
(in sucursala BT)

Telefon: 0232 244 414
Fax: +40(264) 431 718

Persoana de contact: Lazar Laura
iasi@btcapitalpartners.ro

Agentie Arad

B-dul Revolutiei nr. 43-43A, parter (in incinta Bancii Transilvania, Agentia Ziridava)

Telefon: 0257 250 810
Fax: +40(264) 431 718

Persoana de contact: Sicoe Gianin
arad@btcapitalpartners.ro

Agentie Timisoara

Timisoara str. Palanca nr. 2 corp A, ap. 3, jud. Timis.

Telefon: 0374.778.047
Fax: +40(264) 431 718

Persoana de contact: Giurchita Nicoleta
timisoara@btcapitalpartners.ro

Agentia Sibiu

str. Zaharia Boiu, nr. 20A

Telefon: 0269 213 764
Fax: +40(264) 431 718

Persoana de contact: Mitrea Mariana Rodica
sibiu@btcapitalpartners.ro

Agentia Targoviste

Str. Revolutiei, Bl. C6, Et. 1, Ap. 19 (in incinta Sucursalei Bancii Transilvania)

Telefon: 0374.778.046
Fax: +40(264) 431 718

Persoana de contact: Nicola Stefan Angelo
targoviste@btcapitalpartners.ro

Agentia Constanta

B-dul Regina Elisabeta nr. 2B, zona Poarta 1

Telefon: 0374.778.043
Fax: +40(264) 431 718

Persoana de contact: Nicolae Voicu
constanta@btcapitalpartners.ro

Agentia Bacau

str. 9 Mai, nr. 24, parter

Telefon: 0234 522 981
Fax: +40(264) 431 718

Persoana de contact: Nicoleta Apostica bacau@btcapitalpartners.ro

Agentia Brasov

B-dul Eroilor nr. 17, et. 1

Telefon: 0374 778 048
Fax: +40(264) 431 718

Persoana de contact: Anca Gavrila
brasov@btcapitalpartners.ro